Raspored i rezultati natjecanja Prve HNL  
 



1. kolo, 11.07.2015. – subota
1.
INTER-ZAPREŠIĆ – RIJEKA
Pet. 10.07.
20.00
2.
ZAGREB – OSIJEK
19.00
3.
DINAMO – HAJDUK
Ned. 12.07.
19.00
4.
SPLIT – LOKOMOTIVA
Pon. 13.07.
20.00
5.
ISTRA 1961 – SL.BELUPO
21.00
2. kolo, 18.07.2015. ? subota
1.
RIJEKA ? SL.BELUPO
Nedjelja, 19.07.
21.00
2.
LOKOMOTIVA ? ISTRA 1961
Poned., 20.07.
20.00
3.
HAJDUK ? SPLIT
Nedjelja, 19.07.
21.00
4.
OSIJEK ? DINAMO
Nedjelja, 19.07.
19.00
5.
INTER-ZAPREŠIĆ ? ZAGREB
21.00
3. kolo, 25.07.2015. – subota
1.
ZAGREB – RIJEKA
2.
DINAMO – INTER-ZAPREŠIĆ
3.
SPLIT – OSIJEK
4.
ISTRA 1961 – HAJDUK
5.
SL.BELUPO – LOKOMOTIVA
4. kolo, 01.08.2015. – subota
1.
RIJEKA – LOKOMOTIVA
2.
HAJDUK – SL.BELUPO
3.
OSIJEK – ISTRA 1961
4.
INTER-ZAPREŠIĆ – SPLIT
5.
ZAGREB – DINAMO
5. kolo, 08.08.2015. – subota
1.
DINAMO – RIJEKA
2.
SPLIT – ZAGREB
3.
ISTRA 1961 – INTER-ZAP.
4.
SL.BELUPO – OSIJEK
5.
LOKOMOTIVA – HAJDUK
6. kolo, 15.08.2015. – subota
1.
RIJEKA – HAJDUK
2.
OSIJEK – LOKOMOTIVA
3.
INTER-ZAP. – SL.BELUPO
4.
ZAGREB – ISTRA 1961
5.
DINAMO – SPLIT
7. kolo, 22.08.2015. – subota
1.
SPLIT – RIJEKA
2.
ISTRA 1961 – DINAMO
3.
SL.BELUPO – ZAGREB
4.
LOKOMOTIVA – INTER-ZAP.
5.
HAJDUK – OSIJEK
8. kolo, 29.08.2015. – subota
1.
RIJEKA – OSIJEK
2.
INTER-ZAPREŠIĆ – HAJDUK
3.
ZAGREB – LOKOMOTIVA
4.
DINAMO – SL.BELUPO
5.
SPLIT – ISTRA 1961
9. kolo, 12.09.2015. – subota
1.
ISTRA 1961 – RIJEKA
2.
SL.BELUPO – SPLIT
3.
LOKOMOTIVA – DINAMO
4.
HAJDUK – ZAGREB
5.
OSIJEK – INTER-ZAPREŠIĆ
10. kolo, 19.09.2015. – subota
1.
RIJEKA – INTER-ZAPREŠIĆ
2.
OSIJEK – ZAGREB
3.
HAJDUK – DINAMO
4.
LOKOMOTIVA – SPLIT
5.
SL.BELUPO – ISTRA 1961
11. kolo, 26.09.2015. – subota
1.
SL.BELUPO – RIJEKA
2.
ISTRA 1961 – LOKOMOTIVA
3.
SPLIT – HAJDUK
4.
DINAMO – OSIJEK
5.
ZAGREB – INTER-ZAPREŠIĆ
12. kolo, 03.10.2015. – subota
1.
RIJEKA – ZAGREB
2.
INTER-ZAPREŠIĆ – DINAMO
3.
OSIJEK – SPLIT
4.
HAJDUK – ISTRA 1961
5.
LOKOMOTIVA – SL.BELUPO
13. kolo, 17.10.2015. – subota
1.
LOKOMOTIVA – RIJEKA
2.
SL.BELUPO – HAJDUK
3.
ISTRA 1961 – OSIJEK
4.
SPLIT – INTER-ZAPREŠIĆ
5.
DINAMO – ZAGREB
14. kolo, 24.10.2015. – subota
1.
RIJEKA – DINAMO
2.
ZAGREB – SPLIT
3.
INTER-ZAP. – ISTRA 1961
4.
OSIJEK – SL.BELUPO
5.
HAJDUK – LOKOMOTIVA
15. kolo, 31.10.2015. – subota
1.
HAJDUK – RIJEKA
2.
LOKOMOTIVA – OSIJEK
3.
SL.BELUPO – INTER-ZAP.
4.
ISTRA 1961 – ZAGREB
5.
SPLIT – DINAMO
16. kolo, 07.11.2015. – subota
1.
RIJEKA – SPLIT
2.
DINAMO – ISTRA 1961
3.
ZAGREB – SL.BELUPO
4.
INTER-ZAP. – LOKOMOTIVA
5.
OSIJEK – HAJDUK
17. kolo, 21.11.2015. – subota
1.
OSIJEK – RIJEKA
2.
HAJDUK – INTER-ZAPREŠIĆ
3.
LOKOMOTIVA – ZAGREB
4.
SL.BELUPO – DINAMO
5.
ISTRA 1961 – SPLIT
18. kolo, 28.11.2015. – subota
1.
RIJEKA – ISTRA 1961
2.
SPLIT – SL.BELUPO
3.
DINAMO – LOKOMOTIVA
4.
ZAGREB – HAJDUK
5.
INTER-ZAPREŠIĆ – OSIJEK
19. kolo, 05.12.2015. – subota
1.
INTER-ZAPREŠIĆ – RIJEKA
2.
ZAGREB – OSIJEK
3.
DINAMO – HAJDUK
4.
SPLIT – LOKOMOTIVA
5.
ISTRA 1961 – SL.BELUPO
20. kolo, 12.12.2015. – subota
1.
RIJEKA – SL.BELUPO
2.
LOKOMOTIVA – ISTRA 1961
3.
HAJDUK – SPLIT
4.
OSIJEK – DINAMO
5.
INTER-ZAPREŠIĆ – ZAGREB
21. kolo, 19.12.2015. – subota
1.
ZAGREB – RIJEKA
2.
DINAMO – INTER-ZAPREŠIĆ
3.
SPLIT – OSIJEK
4.
ISTRA 1961 – HAJDUK
5.
SL.BELUPO – LOKOMOTIVA
22. kolo, 13.02.2016. – subota
1.
RIJEKA – LOKOMOTIVA
2.
HAJDUK – SL.BELUPO
3.
OSIJEK – ISTRA 1961
4.
INTER-ZAPREŠIĆ – SPLIT
5.
ZAGREB – DINAMO
23. kolo, 20.02.2016. – subota
1.
DINAMO – RIJEKA
2.
SPLIT – ZAGREB
3.
ISTRA 1961 – INTER-ZAPREŠIĆ
4.
SL.BELUPO – OSIJEK
5.
LOKOMOTIVA – HAJDUK
24. kolo, 27.02.2016. – subota
1.
RIJEKA – HAJDUK
2.
OSIJEK – LOKOMOTIVA
3.
INTER-ZAP. – SL.BELUPO
4.
ZAGREB – ISTRA 1961
5.
DINAMO – SPLIT
25. kolo, 02.03.2016. – srijeda
1.
SPLIT – RIJEKA
2.
ISTRA 1961 – DINAMO
3.
SL.BELUPO – ZAGREB
4.
LOKOMOTIVA – INTER-ZAP.
5.
HAJDUK – OSIJEK
26. kolo, 05.03.2016. – subota
1.
RIJEKA – OSIJEK
2.
INTER-ZAPREŠIĆ – HAJDUK
3.
ZAGREB – LOKOMOTIVA
4.
DINAMO – SL.BELUPO
5.
SPLIT – ISTRA 1961
27. kolo, 12.03.2016. – subota
1.
ISTRA 1961 – RIJEKA
2.
SL.BELUPO – SPLIT
3.
LOKOMOTIVA – DINAMO
4.
HAJDUK – ZAGREB
5.
OSIJEK – INTER-ZAPREŠIĆ
28. kolo, 19.03.2016. – subota
1.
RIJEKA – INTER-ZAPREŠIĆ
2.
OSIJEK – ZAGREB
3.
HAJDUK – DINAMO
4.
LOKOMOTIVA – SPLIT
5.
SL.BELUPO – ISTRA 1961
29. kolo, 02.04.2016. – subota
1.
SL.BELUPO – RIJEKA
2.
ISTRA 1961 – LOKOMOTIVA
3.
SPLIT – HAJDUK
4.
DINAMO – OSIJEK
5.
ZAGREB – INTER-ZAPREŠIĆ
30. kolo, 09.04.2016. – subota
1.
RIJEKA – ZAGREB
2.
INTER-ZAPREŠIĆ – DINAMO
3.
OSIJEK – SPLIT
4.
HAJDUK – ISTRA 1961
5.
LOKOMOTIVA – SL.BELUPO
31. kolo, 16.04.2016. – subota
1.
LOKOMOTIVA – RIJEKA
2.
SL.BELUPO – HAJDUK
3.
ISTRA 1961 – OSIJEK
4.
SPLIT – INTER-ZAPREŠIĆ
5.
DINAMO – ZAGREB
32. kolo, 20.04.2016. – srijeda
1.
RIJEKA – DINAMO
2.
ZAGREB – SPLIT
3.
INTER-ZAP. – ISTRA 1961
4.
OSIJEK – SL.BELUPO
5.
HAJDUK – LOKOMOTIVA
33. kolo, 23.04.2016. – subota
1.
HAJDUK – RIJEKA
2.
LOKOMOTIVA – OSIJEK
3.
SL.BELUPO – INTER-ZAP.
4.
ISTRA 1961 – ZAGREB
5.
SPLIT – DINAMO
34. kolo, 30.04.2016. – subota
1.
RIJEKA – SPLIT
2.
DINAMO – ISTRA 1961
3.
ZAGREB – SL.BELUPO
4.
INTER-ZAP. – LOKOMOTIVA
5.
OSIJEK – HAJDUK
35. kolo, 07.05.2016. – subota
1.
OSIJEK – RIJEKA
2.
HAJDUK – INTER-ZAPREŠIĆ
3.
LOKOMOTIVA – ZAGREB
4.
SL.BELUPO – DINAMO
5.
ISTRA 1961 – SPLIT
36. kolo, 14.05.2016. – subota
1.
RIJEKA – ISTRA 1961
2.
SPLIT – SL.BELUPO
3.
DINAMO – LOKOMOTIVA
4.
ZAGREB – HAJDUK
5.
INTER-ZAPREŠIĆ – OSIJEK





Raspored i parovi - Liga za ostanak


 
 
| Raspored i rezultati | Satnica | Tablica | Lista strijelaca | Fair play | Kontakt | Postavi kao početnu stranicu | Dodaj u favorite |
© Udruga Prve HNL 2005
| dizajn i izrada: DTP studio | baza: Korak studio |